Fiskalizacja
2021

Pomoc zdalna

Wsparcie informatyczne on-line

slidepomoc

Firma nasza świadczy usługi wsparcia informatycznego on-line poprzez sieć internet.

W ten sposób zapewniamy naszym Klientom szybką, fachową i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Usługa skierowana jest głównie dla Firm, z którymi mamy podpisane umowy (usługa nieodpłatna, w ramach podpisanej umowy serwisowej), ale istnieje możliwość obsługi także klientów prywatnych oraz innych firm i instytucji (usługa świadczona odpłatnie według obowiązującego cennika).

Zapraszamy!

SALON KOMPUTEROWY

Aby skorzystać z naszej usługi wsparcia on-line niezbędne jest zgłoszenie telefoniczne problemu do naszego serwisu (tel. 67 2124306 w. 35), a następnie uruchomienie programu komunikacyjnego pobranego poprzez naszą stronę. W zależności od używanej wersji przeglądarki program można uruchomić od razu w trakcie pobierania lub należy najpierw zapisać na dysku, a następnie uruchomić go z podaniem otrzymanego od nas identyfikatora sesji.

Program ten udostępnia pulpit komputera Klienta do obsługi przez nasz serwis. Program komunikacyjny nie jest instalowany na komputerze Klienta, a jedynie uruchamiany na czas świadczenia wsparcia.

Cennik

Dla klientów z podpisaną
umową serwisową

Dla klientów bez podpisanej
umowy serwisowej

do 15 minut

bezpłatnie

50 zł

powyżej 15 minut

bezpłatnie

140 zł*

* za każdą rozpoczętą godzinę pomocy
podane ceny są cenami netto

Rozmowa
z konsultantem