Fiskalizacja
2021

O FIRMIE

Firma „BEST” rozpoczęła swoją działalność w październiku 1990 roku w Pile przy ulicy Pocztowej 1A. Początkowo sprzedawaliśmy tylko telewizory i zestawy satelitarne, ale z czasem oferta była stale powiększana. Wprowadzając do sprzedaży nowe towary staraliśmy się ukierunkować naszą działalność i skoncentrować na sprzedaży wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. W naszej ofercie znalazła się najpierw szeroka gama sprzętu audio-video, elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt telekomunikacyjny (telefony telefaksy, CB-RADIO, telefony komórkowe), sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, oprogramowanie, akcesoria komputerowe i materiały eksploatacyjne: papier, dyskietki, taśmy), kasy i drukarki fiskalne oraz specjalistyczne usługi informatyczno – wdrożeniowe.

NASZA OFERTA

  • komputery, monitory, drukarki
  • kasy i drukarki fiskalne
  • oprogramowanie (MICROSOFT, COMARCH, SYMPLEX)
  • podzespoły i akcesoria komputerowe
  • materiały eksploatacyjne
  • serwis sprzętu i oprogramowania
  • wdrożenia oprogramowania dla firm (programy magazynowe, księgowe, placowe)

Nasze wyróżnienia:

Poprzedni
Następny

Jesteśmy firmą stabilną, rzetelną, o dobrej kondycji finansowej. Jesteśmy wiarygodnym i cenionym kontrahentem, zarówno dla naszych dostawców jak i odbiorców.

Aktualnie na rzecz naszego przedsiębiorstwa pracuje łącznie 16 osób.Dynamicznie rozwijamy Dział Komputerowy (obecnie 11 osób), gdyż chcemy poszerzać ofertę, zakres i jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się między innymi w kompleksowej obsłudze firm, wdrożeniach oprogramowania, fiskalizacji przedsiębiorstw (jesteśmy największym dostawcą urządzeń fiskalnych w regionie), instalacji sieci komputerowych.

Jesteśmy dostawcą sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla wielu podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.

Posiadamy autoryzacje i umowy dealerskie z wieloma firmami – posiadamy między innymi status Partner Handlowy MICROSOFT, DELL Partner, COMARCH Partner.
Zawsze stawialiśmy i stawiamy na jakość naszych usług.

Najważniejszy jest dla nas Klient i jego zadowolenie ze współpracy z nami.

Rozmowa
z konsultantem