OFERTA
Start Kasy dla lekarzy Drukarka NOVITUS DELIO Prime E

postheadericon Drukarka DELIO Prime E

delio_Prime_E_small

Pierwsze w ofercie Novitusa urządzenie z kopią elektroniczną. Jest to drukarka DELIO PRIME E - czyli najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna, która realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, (wg wytycznych rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r.).

Drukarka łączy w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność, oraz nowoczesne wzornictwo. Umożliwia wydruk faktur VAT bezpośrednio na własnym mechanizmie drukującym, eliminując konieczność posiadania kolejnego urządzenia przeznaczonego tylko do tego celu. Drukarka DELIO PRIME E z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Szczególne cechy tej drukarki docenią jednak przede wszystkim placówki medyczne o bardzo dużym obciążeniu punktu kasowego.

Wysoka wydajność, szybkość działania i cicha praca zapewniają wysoki komfort obsługi klienta. Niskie koszty eksploatacji osiągnięto dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu jednego nowoczesnego, termicznego mechanizmu drukującego i rejestracji kopii wydruków na karcie SD.

Karta SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego i jest dostępna dla użytkownika (nie jest zabezpieczona plombą fiskalną). Na karcie tej w chwili wykonywania raportu dobowego (po wcześniejszej weryfikacji poprawności zapisanych na niej uprzednio danych) zapisywane są otwartym tekstem dane wydrukowanych paragonów.

Dane te mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym drukarki fiskalnej, lub być przeglądane i obrabiane w standardowym komputerze PC. Każdy zapis na karcie SD opatrzony jest elektronicznym podpisem, który zapisywany jest również każdorazowo do pamięci fiskalnej i podlega weryfikacji podczas kolejnych zapisów. Drukarka posiada specjalne mechanizmy zabezpieczające przed utratą danych o obrotach oraz umożliwiające ich odtworzenie w przypadku uszkodzenia lub utraty karty.

Sugerowana cena netto: 2790 zł
Cechy wyróżniające:
 • nowoczesny, atrakcyjny design,
 • wyjątkowo szybkie wydruki (26 lini tekstu/s. ok. 11 cm/s.),
 • mechanizm drukujący dostosowany do wysokich obciążeń,
 • niebieski, dwuliniowy wyświetlacz dla klienta,
 • wyświetlanie nazw, cen i wartości sprzedawanych towarów wraz z sumą do zapłaty,
 • złącze USB oraz  RS232
 • funkcja udostępniania portów innym urządzeniom oraz aplikacjom,
 • obsługa waluty euro,
 • przypominanie o przeglądzie ustawowym,
 • drukowanie kodów kreskowych towarów na paragonach i wydrukach niefiskalnych,
 • ergonomiczna klawiatura z klawiszem nawigacyjnym.

 

Zmieniony (Niedziela, 01 Luty 2015 20:31)

 
Wyszukiwarka
GG HANDLOWCY
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości